НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Різдво та Новий рік найулюбленіші свята для дорослих та дітей. Тому у нашому клубі вже стало доброю традицією зустрічати наступаючий Новий рік в колі друзів.

Myrotvorets Cup-2014(WKF)

"MYROTVORETS CUP"(WKF)

7 грудня 2014 відбувся II-й етап турніру з карате "Myrotvorets Cup" за правилами WKF. У змаганнях прийняли участь клуби "Шлях воїна" та "Антей" м.Червоноград, клуб "Білий лотос" м.Рівне, а також зі Львова: "Самурай", "ЛДЮСШ-2" і наш клуб.

читати далі

XI чемпіонат Світу з каратe

XI ЧЕМПІОНАТ СВІТУ СЕРЕД КЛУБІВ (EGKF)

22-23.11 2014 р. в Трієсті, Італія відбувся 11th World Karate Championship for Clubs. Спортсмени нашого клубу завоювали 8 медалей, з яких 4-золоті, 2-срібні та 2-бронзові. Команду представляли: Лужанська Валерія - 1 місце Sanbon куміте, 3 місце ката, 1 місце командне куміте, Білик Роман - 3 місце Nihon куміте, Табачний Дмитро - 2 місце Sanbon куміте і Мокринчук Андрій - 1 місце Ipon куміте, 1 місце Sanbon куміте, 2 місце командне куміте.
Так тримати!

XIV Кубок України з годзю-рю каратe

XIV КУБОК УКРАЇНИ
З ГОДЗЮ-РЮ КАРАТЕ

У спортивному комплексі «Краян» міста Одеса з 23 по 25 жовтня 2014 пройшов XIV Кубок України з годзю-рю карате. У змаганнях прийняло участь близько 570 спортсменів з 14 областей України.
За підсумками змагань спортсмени нашого клубу завоювали 6 золотих, 8 срібних і 3 бронзові медалі, посівши 3-е командне місце серед юніорів.

читати далі

Чемпіонат Львівської області з каратe (WKF)

ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСКОЇ ОБЛАСТІ З ШОТОКАН КАРАТЕ (WKF)

12 жовтня 2014 у Львові відбулися обласні змагання з карате-до (WKF). Наш клуб завоював кубок за 3-е місце в загальнокомандному заліку.

читати далі

Чемпіонат України з шотокан каратe (SKIF)

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
З ШОТОКАН КАРАТЕ (SKIF)

5 жовтня 2014р. у Києві відбувся Чемпіонат України з шотокан каратe версія SKIF. Почесним гостем чемпіонату був син легендарного майстра Соку Хірокацу Каназава, сенсей Фумітоші Каназава (Японія).
На змаганнях збірна нашого клубу завоювала 16 медалей з яких 6 золотих, 8 срібних та 1 бронзова.

читати далі

Турнир «Кубок Галичини»

ТУРНІР
«КУБОК ГАЛИЧИНИ»

27-28 вересня 2014р. у Львові пройшов турнір «Кубок Галичини» з єдиноборств. В змагання взяло участь понад 250 спортсменів, з різних куточків України. На турнірі були представлені такі види: шотокан карате-до (шобу-куміте), кікбоксинг (версія WPKA), змішані єдиноборства (ММА). В супер-фіналі командних змагань наш клуб "Миротворець" завоював кубок за 3 місце. Вітаємо з успішним виступом.

Чемпіонат Європи з годзю-рю каратe

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ГОДЗЮ-РЮ (EGKF)

У Німеччині 5-7 вересня відбувся Чемпіонат Європи з Годзю-Рю (EGKF), в якому взяли участь 2 спортсмени з нашого клубу. Інструктор Мокринчук Андрій зайняв 3-е місце в особистій першості і 2-е в командній. Білик Роман завоював бронзу в особистій першості. Вітаємо з успішним виступом.

ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК

Літо – час відпочинку. Ось і у нашому клубі діти мали можливість весело та з користю провести вільний час.
Для наймолодших був організований виїзд у Карпати на три дні (неподалік водоспаду Кам'янка). Діти жили у наметах, готували їжу на вогнищі, оглядали околиці та здійснили екскурсію на Мертве Озеро.
День, проведений у розважальному комплексі "Sky Park" надовго запам'ятається усім.
А на початку серпня традиційний відпочинок на базі "Озеро Vita" (поблизу Нижнього Студеного) у Закарпатті. Чудова місцевість, свіже гірське повітря, мальовничі пейзажі, все це знову вабить нас.

ЛІТНЯ ШКОЛА КАРАТЕ 2014

У червні клуб "Миротворець" організував "Літню Школу Карате". У нашій школі діти мали можливість весело і з користю проводити свій вільний час, а саме: цікаві екскурсії, веселі заняття, спортивні ігри та багато іншого.

ПОКАЗОВІ ВИСТУПИ

24 травня відбувся турнір з боксу і ММА «День Героїв», а 1 червня проходив фестиваль східних та національних єдиноборств, який був присвячений дню захисту дітей. Наш клуб узяв активну участь у цих заходах, виступивши на них з показовими виступами.

III Konsultacje Sztuk Walki - Wiktorowo 2014

III СЕМІНАР БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ
"WIKTOROWO-2014"

Довгі травневі вихідні (01-03 травня) спортсмени нашого клубу провели у Вікторово над озером Островецьким, де відбувся III Семінар Бойових Мистецтв, організторами якого є IMAF Polska. Три дні напруженої роботи серед більш ніж 150 спортсменів і сенсеїв з Польщі та України..

читати далі

XIV Чемпіонат України з годзю-рю каратe

XIV ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГОДЗЮ-РЮ КАРАТЕ

29-30 березня 2014 року у місті Одеса відбувся XIV Чемпіонат України з годзю-рю каратe серед дітей, кадетів, юніорів та дорослих.
Команда нашого клубу була не багаточисельною, але це не завадило зайняти 3-е місце у загальнокомандній першості. В активі нашої збірної 14 медалей з яких 7 золотих, 4 срібні та 3 бронзові.

читати далі

15 березня 2014 відбувся 1-й етап турніру з карате "Myrotvorets Cup" за правилами WKF. У змаганнях взяли участь спортсмени з таких клубів: "Самурай", "Шлях воїна", "ДЮСШ2" і наш клуб. Місця у загальнокомандній першості розподілились так: 1-е місце - "Миротворець", 2-е місце - "Самурай" та 3-е місце - ДЮСШ2.

читати далі

Friend's Cup 2014(WKF)

КУБОК ДРУЗІВ (WKF)

У суботу 15 лютого 2014р. відбулися обласні змагання з карате "Friend's Cup" (WKF). Команда нашого клубу "Миротворець" зайняла 1-е загальнокомандне місце і отримала кубок, зайнявши 9 перших місць, 6 других і 6 третіх.